Курсанти Військової академії (м. Одеса) в рамках навчальної програми виконали низку складних навчально-тренувальних завдань із військово-прикладних видів спорту на Чорноморському узбережжі, повідомляє офіційний веб-сайт Міністерства оборони України.

Так, під час тренувань із прикладного плавання та рукопашного бою майбутні офіцери відпрацювали навчальні завдання індивідуально та в складі підрозділу. Вони долали 100-метрову дистанцію на воді у польовій формі з автоматом, занурювались на глибину, а також надавали першу медичну допомогу бойовому товаришу, який удавав потопельника.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки Військової академії полковника Ігоря Овчарука, впровадження до навчального процесу військово-прикладних видів спорту сприяє професійній підготовці майбутніх командирів, виконанню ними бойових задач. 

— Головною метою при цьому залишається найширше залучення курсантів до занять фізкультурою та спортом, зміцнення здоров’я, які «цементують» згуртованість військових колективів, тренують в особового складу волю та цілеспрямованість, формують психологічні якості, що, безумовно, сприяє підвищенню рівня бойової готовності кожного військовослужбовця й кожного підрозділу, — зазначив полковник Ігор Овчарук. 

— Сьогодні вкрай необхідно в повній мірі володіти новими методиками фізичного виховання, що спрямовані на суворий диференційний розподіл навантажень й отримання максимально ефективного результату, а також вміння виконувати поставлені завдання, — наголосив офіцер.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу