Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням, прийнятим 4 липня 2012 року, схвалив проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, підписаної 21 червня 2002 р. у м. Харкові.

Окрім того, уряд України уповноважив міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника на підписання зазначеного Протоколу.

Розпорядження «Про підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, підписаної 21 червня 2002 р. у м. Харкові» розроблено на виконання домовленостей досягнутих під час зустрічі міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та міністра освіти і науки Російської Федерації Дмитра Ліванова.

Підписання Протоколу сприятиме збереженню наукових зв’язків України та Російської Федерації, надасть можливість розвивати співробітництво у галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої освіти, створить рівноцінні умови для взаємного визнання кваліфікаційних документів державного зразка про присудження наукових ступенів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу