Треба захистити права неповнолітніх шукачів притулку і дітей-біженців - gfyt– Неприпустимою є ситуація, коли розгляд заяви про надання дітям статусу біженця затягується на роки, – заявила Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина під час робочої зустрічі з проблем дітей-біженців і шукачів притулку, які проживають у м. Києві та Київській області.

Відповідно до законодавства максимальний термін розгляду заяв – шість місяців, тож невиправданим є й зволікання в призначенні органами опіки та піклування законного представника дітям такої категорії, упевнена Аксана Філіпішина. 

Учасники зустрічі погодилися з пропозицією Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо проведення навчальних семінарів для представників служб у справах дітей м. Києва та Київської області. Разом вони мають вирішити питання, пов’язані із дотриманням прав та захистом інтересів неповнолітніх шукачів притулку і дітей-біженців у Київському регіоні.

Робоча зустріч, у якій взяли участь представники Державної міграційної служби України, служб у справах дітей та сім’ї міста Києва та Київської області, благодійного фонду «Рокада», відбулася з ініціативи Представництва ХАЙЕС в Україні за сприяння Регіонального представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні.

За матеріалами сайту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *