До Дня Незалежності України під гаслом «Рідний край знати – свій народ шанувати» у криворізькому дошкільному закладі № 164 пройшов Фестиваль творчих ідей, у якому взяли участь педагоги, діти та батьки.

У рамках фестивалю цікаво пройшли  бесіди з дітьми та батьками на патріотичні теми: «Що ми називаємо Батьківщиною», «Рідна земля й у жмені мила», «Ми маленькі діти на Землі великій», «В дружбі жити – не тужити» тощо. 

Художнє слово допомогло вихователям зацікавити малюків, поєднати сучасність із легендами та бувальщинами минулого за творами Василя Сухомлинського.

Вихователі провели з дошкільниками різні вправи та ігри: «Все прекрасне на планеті збережемо», де діти вивчали правила справжнього громадянина України; «Мандрівка світом», під час якої знайомили з картою світу та знаходили разом з вихователем свою державу; «Будемо дружити».

Відчути та прийняти культурно-історичні традиції українського народу допомогла музична сторінка фестивалю «Українська співаночка», під час якої діти виконували українські пісні «Гарна наша Україна», «Діти України», «Добрий день, матусю – Україно».

Організовано й оформлено виставку робіт ужитково-побутового мистецтва «Життя не тягар, а крила творчості та радості», де представлені цікаві експонати, виготовлені власноруч: обереги для дому, вишивка різними техніками (хрестиком, гладдю, стрічками): картини, рушники, серветки тощо, музейна виставка українського посуду та побутового приладдя. Також на виставці були представлені інформаційні матеріали на допомогу тим, хто зацікавиться українським народним ремеслом.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу