Розархівуй університет! Більше 1000 першокурсників ХНУРЕ змагатимуться в ZIP-квесті - IMG 665331 серпня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проводитиметься квест для студентів, які вступили на перший курс, він приурочений до початку нового навчального року.

Церемонія відкриття квесту відбудеться о 10:00 на стадіоні ХНУРЕ (на вулиці Серповій, напроти головного корпусу).

Головна мета квесту – познайомити студентів між собою і з кураторами, а також показати їм можливості університету.

Спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту подорожуватимуть ХНУРЕ, знайомитимуться з його структурними підрозділами, історичними та популярними серед студентів місцями, розгадуватимуть загадки, братимуть участь у конкурсах і просто весело проводитимуть святковий день.

Розархівуй університет! Більше 1000 першокурсників ХНУРЕ змагатимуться в ZIP-квесті - QuestКоманда (а командами будуть навчальні групи), яка найшвидше пройде маршрут і найвдаліше впорається з конкурсами, буде нагороджена цінними призами від спонсорів, якими цьогоріч виступлять студентська профспілкова організація, IT-компанії «EPAM Systems», «SIGMA», «Nix Solutions», компанія Red Bull, пейнтбольний клуб «Бомба», а також футбольний клуб «Металіст».

Урочиста церемонія нагородження переможців і призерів квесту відбудеться о 13:00 в актовому залі ХНУРЕ.

Організатором квесту є орган студентського самоуправління ХНУРЕ – Студентський сенат, за підтримки ректорату. У квесті буде задіяно понад 1000 студентів-першокурсників, кураторів навчальних груп, більше 20 структурних підрозділів університету та студентів-волонтерів Студентського сенату.

За інформацією Харківського національного університету радіоелектроніки

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *