Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку прийняла низку рішень про те, щоб рекомендувати деякі навчальні посібники для використання освітніми закладами при підготовці фахівців із питань фондового ринку. Резолюції про це були ухвалені на плановому засіданні регулятора 19 серпня 2014 року.

Тож Комісією рекомендовані такі видання: «Фінансовий моніторинг на ринку цінних паперів» (автори: Леонов Д. А., Яровий С. М.), «Біржовий фондовий ринок в Україні» (автори: Бурмака М. О., Бутенко Д. С. та інші), «Торгівля цінними паперами в Україні» (автори: Москвін С. О., Дегтярьова Н. М., Топішко О. І. та інші), надані Навчально-методичною радою з питань фондового ринку та корпоративного управління Українського інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

«Нагадаємо, що Комісія координує роботу з підготовки фахівців із питань фондового ринку, встановлює кваліфікаційні вимоги щодо осіб, які здійснюють професійну діяльність з цінними паперами, та проводить їх сертифікацію, тому спеціалісти регулятора розглядають навчальні посібники, що розкривають тематику відповідних спеціалізацій підготовки фахівців ринку цінних паперів та що подаються нам на розгляд. Адже виховувати майбутніх працівників фондового ринку – дуже відповідальне завдання», – зазначила Олена Логвиненко, т.в.о. директора Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу