На Всеукраїнських відкритих змаганнях з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) серед учнівської молоді команда Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (ДОЦНТТ та ІТУМ) посіла І місце та стала чемпіоном України з автомодельного спорту. Змагання проходили з 12 по 19 серпня 2014 року в Одесі на базі оздоровчого табору «Чайка». У змаганнях взяли участь 52 учасники – а це 8 команд із різних областей України: Житомирська, Миколаївська, Львівська, Київська, Дніпропетровська, Черкаська, Хмельницька, Донецька. Команди змагалися з 8 видів спортивних моделей: РЦА, РЦБ, ДТМStandart. ДТМstok, РЦЕ-10, РЦЕ-12, Багі 2WДст, Багі 4 WДст. Місця  розподілили так: І місце посіла команда Дніпропетровської області,  II – команда м. Києва; III – команда м. Черкаси. Чемпіоном України в особистому заліку в трьох класах моделей став вихованець ДОЦНТТ та ІТУМ Ігор Старіков. У двох класах моделей чемпіонство здобув Данило Рєзников (м. Нікополь). Призерами Всеукраїнських змагань стали Ігор Старіков, Данило Рєзников і павлоградець Владислав Глуховченко. За інформацію департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА