Запровадження двохсеместрової системи навчання в столичних школах дасть змогу місту зекономити понад 7 млн грн. Про це повідомила радник Київського міського голови з гуманітарних питань Ганна Старостенко, коментуючи низку заходів, які розробляє столична влада для оптимізації роботи навчальних закладів в осінньо-зимовий період.

«Один із них – запровадження двохсеместрового графіку навчання. Перший семестр триватиме з 1 вересня до 15 грудня, а другий – від початку лютого до кінця травня. При цьому зимові канікули, єдині в навчальному році, триватимуть 1,5 місяці», – пояснила вона.

«Інший варіант – подовжити осінні канікули до двох тижнів, а зимові – з 2 тижнів до 1 місяця. У такому випадку навчальний рік має завершитися 15 червня. Крім того, розглядається можливість введення в школах 6-денного тижня, однак такий графік не подобається ані вчителям, ані батькам через велике навантаження на учнів», – додала Ганна Старостенко.

Остаточне рішення щодо графіку навчання в загальноосвітніх навчальних закладах ухвалять після широкого обговорення з батьківською та педагогічною громадськістю на початку навчального року.

За матеріалами kievcity.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу