У Луганську навчальний рік не розпочнеться 1 вересня. Про це інформує прес-служба Луганської міської ради з посиланням на заступника мера міста Марину Воротнікову.

 «На сьогодні в Луганську не припиняються бойові дії й обстріли міста. У зв’язку з цим 1 вересня навчальний рік в школах Луганська не розпочнеться. Однак школи відкриють у місті Щастя», – сказала вона.

Прес-служба пише, що внаслідок обстрілів у Луганську зруйновані і серйозно пошкоджені будівлі понад половини шкіл міста.

«Здоров’я і життя дітей – головний пріоритет у житті  батьків. Тому ми не маємо права наражати дітей на небезпеку і невиправданий ризик та починати навчальний рік в умовах безперервних збройних протистоянь, коли багато шкіл зруйновано. Крім того, немає можливості гарантувати дотримання будь-яких санітарно-епідеміологічних норм через відсутність протягом тривалого часу світла і води», – додала Воротнікова.

Додамо, луганські школярі, які виїхали за межі зони проведення АТО, можуть з 1 вересня розпочати навчальний рік в школах, розташованих в місцях їхнього нинішнього перебування.

За матеріалами  gorod.lugansk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу