Керівники Національного авіаційного університету і Солом’янського райуправління столичної міліції під час чергової робочої зустрічі домовилися здійснити посильну допомогу біженцям з охопленого війною Донбасу і влаштували екскурсію до музею авіації для дітей-переселенців.

І хоч сонячна погода змінилася на прохолодну, дітвора з радістю прибула на зустріч. Як розповіли їхні батьки, приїхали вони з Макіївки майже місяць тому: «У той час здавалося, що війна добігає кінця, що ми скоро будемо святкувати перемогу, тому дорослі вважали, що їдуть тільки на кілька тижнів. На жаль, так не сталося».

Екскурсія вразила відвідувачів: захоплива розповідь про історію повітряного флоту нашої держави, доповнена можливістю зблизька роздивитись справжні літаки і вертольоти, посидіти за штурвалом, пройтися по салону авіалайнера. На кілька годин мешканці Донеччини забули про негаразди і поринули в цікавий світ авіації.

 А наостанок у кафе біля музею екскурсантів напоїли гарячим чаєм із печивом, пригостили морозивом і подарували для всіх цілий пакет яблук із власного саду. Адже головне для всіх нас – усмішки щасливих дітей.

За матеріалами mvs.gov.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу