Вступна кампанія – 2012. Абітурієнти подали до ВНЗ майже 400 тисяч заяв - stat 0907Станом на 7 годину 9-го липня у вступній кампанії-2012 вже взяли участь 179 025 осіб, які подали 395 283 заяви для участі у конкурсному відборі. Про це повідомили у департаменті вищої освіти МОНмолодьспорту.

«Майже кожна шоста заява надійшла від вступників в електронному вигляді. Нині 31 239 осіб дистанційно відправили до вищих навчальних закладів 67 662 заяви. Це свідчить про те, що система електронної подачі заяв працює, технічні неточності, які виникали у перші дні вступної кампанії, вже враховано, а вступники окрім традиційного способу подачі документів користуються і електронним», – сказав заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко.

У регіональному співвідношенні активність вступників із Києва, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Одеської областей залишається стабільно найвищою. Більш пасивними є вступники Чернівецької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей (гістограма додається).

П’ятірка найпопулярніших вищих навчальних закладів також не змінилася – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (15 567 заяв), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (14 016), Національний авіаційний університет (12 689), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (8 295) та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (8 160).

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *