1 вересня о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Інститутська 4,  готель “Україна”, 3-й поверх) відбудеться презентація інформаційної кампанії щодо небезпеки мін і вибухонебезпечних предметів із метою захисту дітей та їхніх батьків від наслідків збройного конфлікту на сході України.

У брифінгу візьмуть участь:

Павло Полянський, заступник міністра освіти і науки України; Григорій Марченко, директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації Державної служби з надзвичайних ситуацій; Джованна Барберіс, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України продовжує розміновувати звільнені території Донецької та Луганської областей. Так, з 6 липня 2014 року виявлено та вилучено 15 876 одиниць боєприпасів.

Брак інформації щодо небезпеки мін і вибухових предметів загрожує життю дітей та їхніх батьків на звільнених територіях. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом із Державною службою з надзвичайних ситуацій та Міністерством освіти і науки України розпочинають інформаційну кампанію для дітей та дорослих щодо небезпеки мін і вибухонебезпечних предметів у Донецькій та Луганській областях.

Кампанія впроваджується в рамках початку нового навчального року.

Для додаткової інформації звертайтеся за тел.: +38 093 552 96 44 та електронною поштою ira.mazur@gmail.com.

Контактна особа: Ірина Мазур, Координатор з кризових комунікацій ЮНІСЕФ Україна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу