Як доповів під час розширеного засідання Колегії облдержадміністрації начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Анатолій Заліський, цьогорічний навчальний процес відбуватиметься в умовах значного скорочення споживання природного газу.

Задля цього в Козелецькому районі планується реконструкція газових котлів і встановлення сучасних – на твердому паливі, завдяки залученню спонсорських коштів і коштів районного бюджету.

Проводиться утеплення фасаду з використанням енергозберігаючих технологій у Чернігівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст. ім. Ю.М.Коцюбинського, спального корпусу Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Переведення Сосницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату на опалення твердими видами палива дасть змогу зекономити близько 200 тис. грн на рік.

Усі котельні інтернатних закладів відремонтовано, забезпечено аварійними джерелами живлення та твердими видами палива на 70 % від річної потреби.

Триває реконструкція газової котельні ПТУ № 33 с. Мрин Носівського району з переведення 2-х котлів НІІСТУ-5 на опалення твердим паливом. Це дасть змогу зекономити орієнтовно 700 тисяч гривень на рік.

За словами голови Чернігівської ОДА Володимира Івашка, підготовку до опалювального сезону має бути завершено в повному обсязі до 1 жовтня поточного року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу