У с. Орявчик Сколівського району, що на Львівщині, завершилися навчально-тренувальні збори юних каратистів. Понад 100 дітей віком від 6 до 18 років протягом двох тижнів підвищували свою спортивну майстерність і фізичну підготовку з метою участі в змаганнях у новому навчальному році.

Тренуватися перед новими стартами на Львівщину цьогоріч приїжджали представники федерації Фунакоши Шотокан Карате України (FSKA) із Черкас, Дніпропетровська, Києва, Донецька, Макіївки та Кривого Рогу.

Як розповів спеціаліст Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, голова Львівського осередку Федерації Шотокан Карате Назарій Вітер, який виступив співорганізатором НТЗ, на базі «Звенів» у с. Орявчик створено особливі умови для підготовки спортсменів: гірський клімат, перепади висот у поєднанні зі спеціально обладнаним залом із татамі та басейном, усі вони забезпечили повноцінні умови для підготовки до змагань, які відбудуться вже у вересні.

Зазначимо, що в гірських умовах для дітей різних вікових груп проводилися 3-4 щоденні тренування. Згідно з розкладом, ранкове заняття присвячувалося загально-фізичній підготовці та базовій техніці. Далі проходили заняття з ката, які проводили старші тренери В. Моряков та А. Ємельянов, а у другій половині дня відбувались заняття з куміте. Закінчувався день вечірнім курсом японської реанімації для інструкторів, суддів, а також володарів коричневих і чорних поясів.

Із перебігом навчально-тренувальних зборів ознайомились начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та його заступник Ярослав Гаврих. Тренери розповіли представникам освітянського спорту про перебіг тренувального процесу, а також про дедалі більшу зацікавленість юних школярів до занять карате.

Зазначимо, що Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань і формування характеру особистості. Важливою складовою частиною тренувань є змагальний процес, під час якого проходить перевірка і тестування каратиста.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу