Майже дві тисячі дітей, яких вивезли із зони бойових дій, розпочнуть навчальний рік на Харківщині, – про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Георгієвський.

“Профільним департаментом обласної державної адміністрації спільно із службою у справах дітей та кримінальною міліцією у справах дітей в Харківській області заплановане проведення трьох хвиль моніторингу із виявлення дітей шкільного віку, які переїхали із зони АТО. Станом на 28 серпня вже проведено дві хвилі моніторингу, в ході яких виявлено 2 тис. 227 дітей шкільного віку, тимчасово розміщених на території Харківської області. З них 1 тис. 802 дитини почнуть навчання вже 1 вересня, решта планують повернутися на свою малу батьківщину”, – каже посадовець.

Найбільше школярів із зони АТО розміщено в Борівському та Харківському районах області, а також у місті Куп’янськ, зазначають в облдержадміністрації.

“На сьогодні у нас залишаються проблемні питання, пов’язані із забезпеченням підручниками та наповнюваністю класів, які ми оперативно відпрацьовуємо з профільним Міністерством” – сказав Георгієвский.

Остаточний показник кількості дітей переселенців із зони АТО, які підуть до шкіл Харкова та області, буде представлений після 6 вересня по закінченні третьої хвилі моніторингу.

За матеріалами  espreso.tv

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу