Ужгородські школярі з авіамодельного гуртка взялися створити безпілотник для нашої армії. Літак-розвідник здійснюватиме 20-хвилинні польоти на відстань до 3-х кілометрів. Також діти планують зробити його надлегким.

У гуртку авіамодельного спорту хлопці уже впродовж кількох тижнів майструють справжнього повітряного військовика.

«Ми з самого початку думали над тим, як би зробити його легшим, маневренішим і протиударним. Він літатиме з камерою й спостерігатиме за терористами, які наступають на нас», – повідомили юні розробники.

Хлопці запевняють, що цей літак – особливий. Його вага лише два з половиною кілограми. Має безпілотник й інші функції – розвідника.

«Він може літати як на двигуні, так і без двигуна у вільному польоті. Таким чином, його не буде чутно», – пояснив учень Мирослав Сидор.

Місяць тому до керівника авіагуртка звернувся товариш, який зараз служить під Луганськом, і сказав, що там, на сході, вони дуже потребують безпілотника.

«Він просив саме такий апарат, який може здійснювати розвідку, щоб він був простим в управлінні. Адже радіокеровані моделі – дуже специфічні», – розповів керівник авіамодельного гуртка Олексій Ільченко.

Зараз апарат готовий уже наполовину. Залишилось доробити обшивку та встановити електроніку, на яку вже чекають. Щойно прибуде апаратура, розвідника закінчать і відправлять на фронт.

Молоді ж розробники тішаться хоч і маленькою, але все ж допомогою українським військовим.

За матеріалами  zik.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *