Українська команда вперше - у фіналі Microsoft Imagine Cup! - P70842538 липня 2012 року відбулася історична подія – українська команда вперше вийшла у фінал Міжнародного конкурсу Microsoft Imagine Cup в категорії “дизайн програмного забезпечення” (Software Design). Увійти до шістки  найкращих вдалося команді quadSquad з Донецька (комп’ютерна академія «Шаг»).

Проект команди має назву Enable Talk – це  рукавички зі спеціальним пристроєм, що відстежує їх рух у просторі. Ця інформація передається на  смартфон, де опрацьовується, потім зроблені жести озвучуються голосом. У quadSquad вірять, що їхній винахід допоможе людям з вадами слуху спілкуватися зручнішим  для них способом.

Крім української команди, до фіналу, щоб поборотися за три призових місця, вийшло ще п’ять команд. Серед них – uCHAMPsys (о. Тайвань), Coccolo (Японія), MobileEye (Нова Зеландія), wi-GO (Португальська Республіка) і Symbiosis (Грецька Республіка). Сьогодні всі учасники знову представлять свої проекти суддям, які винесуть остаточний вердикт і розподілять призові місця.

Довідка:

Imagine Cup – міжнародний технологічний конкурс серед студентів і старшокласників, проведений за підтримки Майкрософт та інших високотехнологічних компаній. Кожна команда складається не більше ніж з чотирьох осіб. Конкурс відбувається за різними категоріями в два етапи – регіональні тури і міжнародний фінал.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *