У Запорізькій області вже три роки функціонує регіональний освітній онлайн-ресурс «Школа сучасних знань», на якому творчими групами передових вчителів області створено окремі дистанційні курси для учнів з основних навчальних предметів 5-9 і 10-11 класів (фізика, математика, астрономія, біологія, хімія, екологія, географія, історія, українська мова та література, російська мова, німецька мова, християнська етика, основи здоров’я). 

Курси розроблено на платформі Moodle. У кожному курсі зібрано узагальнений матеріал до тем навчальних предметів відповідно до чинних державних програм у вигляді відеороликів, презентацій, опорних схем і конспектів, тестів, практичних завдань тощо.

Пропонуємо вчителям Донецької та Луганської областей скористатися цим ресурсом для організації дистанційного навчання учнів у період вимушеної затримки системного денного навчання.

Також цим ресурсом учні можуть скористатися для самостійного навчання, в разі необхідності з допомогою батьків.

Вашу роботу в навчальних курсах супроводжуватимуть консультанти – вчителі-предметники Запорізької області, автори цих курсів. Технічна підтримка вашої роботи буде забезпечена адміністратором ресурсу.

Інструкції для роботи вчителів та учнів розміщено на головній сторінці сайту «Школи сучасних знань» за адресою http://www.zhu.edu.ua/mk_school/

Ця ініціатива підтримується Міністерством освіти і науки України, Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, корпорацією Intel в Україні.

Бажаємо успішного навчання та миру і спокою нашій державі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *