Наприкінці серпня маріонеткове керівництво терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» поширило серед учнів, батьків, педагогічних працівників погрози щодо необхідності прибути 1 вересня до навчальних закладів для «початку навчального року». Водночас, за інформацією правоохоронних органів, російські інтервенти та бойовики готують низку терористичних актів у навчальних закладах, що становить смертельну загрозу для громадян.

Як вже неодноразово заявлялося, навчальний рік у Донецькій ы Луганській областях за рішенням місцевих органів виконавчої влади розпочинається 1 вересня лише в навчальних закладах, що розташовані на територіях, підконтрольних органам влади Держави Україна.

У населених пунктах, тимчасово захоплених російськими військовими підрозділами та бойовиками з «ДНР» і «ЛНР», навчальний рік розпочнеться лише після звільнення цих територій. Орієнтовною датою початку навчальних занять визначено 1 жовтня 2014 року.

Будь-які дії російських інтервентів і терористів, що матимуть на меті імітацію «навчального процесу» є і небезпечними, і незаконними.

Участь педагогічних працівників у таких провокаційних діях (вихід «на роботу», проведення «занять», «виховних заходів» тощо) є неприпустимою й матиме правові наслідки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу