У своєму вітальному слові дружина Президента зазначила: “У ці складні для країни часи дуже важливо власним прикладом вчити дітей відрізняти добро від зла, правду від брехні, друга від ворога! І сьогодні на нас – батьках та вчителях, – лежить велика відповідальність за долю нашого майбутнього”.

Марина Порошенко подякувала учням, батькам і вчителям за участь у благодійній акції “Ліки замість квітів”. Зібрані під час цієї акції кошти учні передадуть на лікування вчителя київської школи № 104 Костянтина Менделєєва, який отримав поранення під час АТО та наразі проходить лікування у військовому госпіталі у місті Ірпінь. “Це – яскравий показник згуртованості нашого суспільства навколо спільної біди і свідомості нашого підростаючого покоління”, – сказала Марина Порошенко.

Крім того, дружина Президента привітала педагогів школи з тим, що до їхньої професійної родини долучився прекрасний фахівець, справжній патріот, людина, віддана українській освіті, – Тимошенко Ольга Олексіївна, яка кілька тижнів тому була призначена на посаду директора київської загальноосвітньої середньої школи № 309. Ольга Тимошенко протягом 9 років очолювала середню школу міста Євпаторія (АР Крим) та перетворила її на справжню колиску української державності.

Марина Порошенко відвідала перший у новому навчальному році урок у 8-А класі на тему “Україна єдина” та подарувала школі плазмовий телевізор.

Також дружина Президента побувала на урочистому концерті, присвяченому Дню знань, у київській дитячій школі мистецтв № 2 імені М.І.Вериківського, участь у якому взяли доньки Президента Олександра та Євгенія, учениці закладу.

За матеріалами  www.president.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу