Лілія Гриневич - першокурсникам Могилянки: ви маєте шанс стати золотим кадровим резервом нашої країни - dsc 3391Лілія Гриневич - першокурсникам Могилянки: ви маєте шанс стати золотим кадровим резервом нашої країни - dsc 331831 серпня 2014 року в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” відбулась урочиста посвята у студенти. На захід завітала голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, яка, звертаючись до першокурсників, зокрема зазначила:

“Фактично ви маєте шанс стати золотим кадровим резервом нашої країни. Вступивши сюди, ви вже довели, що у вас є здібності й амбіції. І ви претендуєте на звання кращих, але претендувати – не означає бути. І свій особливий статус вам треба ще заслужити важкою працею в бібліотеках, важкою працею над собою. Могилянка дає вам можливість, дає шанс! А вам його треба реалізувати.

Я лише хочу вас дуже попросити, пам’ятайте, що це не тільки ваш особистий шанс. Це є шанс для всієї країни. І ви повинні розуміти цю відповідальність, коли ви ідете на пари, в лабораторію, архів чи бібліотеку”.

За матеріалами офіційного веб-порталу Верховної Ради України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *