1 вересня курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відзначили День знань, а першокурсники урочисто прийняли Присягу на вірність українському народові.

Із гордістю і неприхованим хвилюванням  першокурсники вишикувалися на плацу університету в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті – складання Присяги. Зовсім недавно всі вони були випускниками шкіл і ліцеїв, а вже сьогодні, пройшовши конкурсний відбір і вступні випробування, молоді хлопці нарешті одягли міліцейські погони.

Захід розпочався з ушанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих, які віддали своє життя, захищаючи цілісність і недоторканність нашої держави, та покладання квітів до пам’ятника працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків.

Ось і настав хвилюючий момент – першокурсники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ урочисто присягли дотримуватися Конституції України, принципів законності і справедливості та завжди залишатися вірними народу України.

Із напутнім словом та привітаннями до першокурсників звернувся ректор університету генерал-майор міліції Сергій Миколайович Алфьоров: «Сьогодні для кожного з вас відповідальний мить – ви приймаєте Присягу на вірність українському народові. Кожен із вас свідомо зробив свій вибір і взяв на себе обов’язок захищати закон і правопорядок. Тому в цей нелегкий для нашої країни час бажаю вам впевненості в зробленому виборі і твердості у своїх переконаннях – адже майбутнє нашої держави, спокій і її добробут тепер повністю залежатимуть від вас».

Наприкінці заходу курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримали благословення від вікарія Дніпропетровської єпархії Української Православної церкви Преосвященнійшого Євлогія, єпископа Новомосковського.

По завершенні урочистостей курсанти й офіцери пройшли урочистим маршем під звуки духового оркестру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За матеріалами сайту МВС України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу