1 вересня 2014 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулися урочистості з нагоди Дня знань і презентація поліграфічного друкованого обладнання, придбаного за фінансової підтримки уряду Японії та в тісній співпраці між Японією та Україною. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді і спорту України.

Участь в урочистостях взяли заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Саката Тоічі, заступник міністра освіти і науки України Андрій Гевко, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас.

«Тут зібралися особливі люди – ті, хто вибрав спорт своєю професією, хто вважає своїм покликанням розвиток та посилення фізичної культури в українській державі. Це щира правда, попри пафосне звучання цих слів», – наголосив Ігор Гоцул, вітаючи від імені міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова студентів, викладачів, співробітників і гостей університету з початком навчального року.

«Шлях до перемог лежить через наполегливу працю. Більшість із вас уже знає про це. Сподіваюся, ви не шкодуватимете часу для отримання необхідних знань та навичок, і тоді результат не змусить себе чекати», – йдеться у привітанні.

Користуючись нагодою,  Ігор Гоцул привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Сакату Тоічі, та подякував за допомогу уряду Японії в придбанні поліграфічного обладнання.

У свою чергу Посол Японії в Україні Саката Тоічі зазначив, що в рамках грантового проекту університету було надано найсучасніше японське поліграфічне обладнання для підтримки та популяризації культури спорту, а також розвитку освіти через покращення процесу створення навчальних матеріалів.

«Я щиро сподіваюсь, що ця допомога стане вагомим внеском у покращання навчального середовища та спорту України, а також підвищення рівня добробуту всієї України», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Саката Тоічі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу