1 вересня 2014 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка перед четвертим навчально-лабораторним корпусом тисячі колишніх школярів приєдналися до великої студентської родини. На подвір’ї університету у вишиванках, віночках і з національною символікою першокурсники патріотично виконали Гімн України.

До майбутніх студентів і батьків звернувся ректор університету Петро Саух, привітавши їх із початком навчального року.

«Дорогі наші студенти! Шановні колеги! Вельмишановні гості! Дозвольте мені від імені ректорату, вченої ради університету, від усього студентського братства привітати вас з новим навчальним роком. День знань – це завжди знаменна подія в житті українського суспільства. Хоча і відбувається цей день в надзвичайно складній суспільно-політичній ситуації… Дорогі першокурсники, сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному з найкращих і найпрестижніших університетів України – славному Житомирському державному університеті імені Івана Франка, якому цьогоріч виповнюється 95 років. Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружну й згуртовану родину франківців, бережіть і примножуйте її традиції й надбання», – сказав ректор Петро Саух.

За традицією ректор університету вручив першокурсникам символічний студентський квиток і ключ до знань. Цього року студентські квитки у ЖДУ імені Івана Франка отримають 2 796 студентів денної та заочної форми навчання, які обрали якісне навчання в Житомирському державному університеті.

На завершення урочистостей першокурсники, які найкраще здали ЗНО, випустили в небо повітряні кульки. У ЖДУ існує повір’я: якщо кульки полетять високо у небо, то навчальний рік буде легким, а якщо ж упадуть або взагалі не полетять – тоді сесія видасться тяжкою та затяжною. На щастя, цьогоріч кульки полетіли високо.

І після цього першокурсників покликав до університетських аудиторій перший дзвінок.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу