МАНівці "підкорили" Європейський центр ядерних досліджень - origin 9gpqc6s71411Національний центр «Мала академія наук України» разом з Європейським центром ядерних досліджень (ЦЕРН) у рамках міжнародного освітньо-наукового проекту «Сучасна наука та суспільство» з 27 червня до 2 липня 2012 року в Женеві (Швейцарська Конфедерація) провели наукову школу з фізики для школярів-вихованців МАН.

У заході взяли участь учні 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділеннях технічних і комп’ютерних наук, фізики, астрономії.

Під час поїздки юні астрономи ознайомилися з перспективними напрямами наукових досліджень у галузі фізики високих енергій, відвідали наукові центри та експериментальні лабораторії Європейського центру ядерних досліджень, побували на екскурсії в музеях ЦЕРНу, Музеї історії науки, Музеї «Рат» і Музеї природничих наук м. Женева. Також для МАНівців організовано ряд лекційних та практичних занять за участю провідних науковців ЦЕРНу, творчі зустрічі з науковцями.

Учні МАН підкорили науковців Європейського центру ядерних досліджень своїми знаннями й допитливістю. Керівництво ЦЕРНу в особі голови освітніх програм Міка Сторра висловило побажання розширювати й поглиблювати співпрацю з Малою академією наук України.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

МАНівці "підкорили" Європейський центр ядерних досліджень - origin k8i66fm8kvg1

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *