У неділю, 31 серпня, в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся квест для першокурсників. Це був масштабний захід, що сприяв єднанню студентів одне з одним, із кураторами, а також вихованню почуття патріотизму до улюбленого ВНЗ.

Організувати квест допомагали понад 80 студентів-волонтерів. Студенти-першокурсники побували в 16 структурних підрозділах університету, а всього було 23 точки маршруту квесту.  

У відкритті заходу взяв участь директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Костянтин Лобойченко, який до того ж передав оргкомітету приз – 20 сертифікатів на проходження маршруту в мотузковому містечку ЦПКіВ ім. Горького.  

За результатами проходження маршруту квесту на першому місці виявилася група КН-14-5 (куратор Лариса Чала), другою була група СІ-14-1 (куратор Людмила Колесник), третьою – група ПІ-14-4 (куратор Наталія Голян).

Найшвидша команда подолала маршрут за 63 хвилини. Найбільш креативними командами стали групи: ПІ-14-5, БІКС (потік), ПІ-14-3. У номінації «Найактивніший куратор» перемогу здобув доцент кафедри ПІ (факультет КН) Віктор Каук, група ПІ-14-1.

Після закінчення квесту в актовому залі відбулася церемонія нагородження переможців.

Прес-центр ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу