Міська влада  проводить низку антикризових заходів, щоб діти у школах не залишилися без харчування. Про це під час прямої лінії в прес-центрі «Комсомольської правди в Україні» повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко. «Ще за роки колишньої влади в міста накопичилось боргів перед постачальниками продуктів харчування у розмірі близько 40 мільйонів гривень. На жаль, списати ці гроші ми не можемо», – констатувала вона.

«Проте міська влада майже у ручному режимі «закривала» ці борги щотижня – сплачуючи по 5-7 мільйонів. Завдяки цьому нам вдалося повернути довіру постачальників продуктів харчування та забезпечити школярів обідами», – сказала вона.

Водночас, за словами Ганни Старостенко, зараз київська влада розглядає варіант переходу на систему харчування за принципом 50 на 50, де місто та батьки дитини сплачують за харчування порівну. «Нині на кожну дитину виділяється від 6 до 10 гривень на день, тому така система була б вигідна насамперед для батьків, які самі могли б доплачувати за обід для своєї дитини. Втім, ця пропозиція розглядається як варіант. І для його ухвалення необхідно провести громадські слухання та затвердити на центральному рівні, тобто в уряді», – додала вона.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу