Наприкінці минулого тижня в місті Яремче  відбувся черговий семінар щодо пілотного проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», повідомляє сайт МВС.

Cемінар уже другий рік проходить в Івано-Франківську за підтримки канадської організації «Агрітім Канада Консалтинг ЛТД». Як і торік, до семінарських занять, крім правоохоронців Івано-Франківщини та їхніх канадських колег, долучилися учасники молодіжної громадської організації «Пласт».

Начальник управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко, який керував роботою семінару, представив удосконалену модель співпраці міліції та навчальних закладів. У ході обговорення було акцентовано увагу на проблемних моментах її втілення та окреслено шляхи їх вирішення.

Про перебіг реалізації пілотного проекту на Прикарпатті прозвітувала начальник сектору кримінальної міліції в справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області Алла Лемчак.

У рамках проекту виокремлено два напрями роботи. Перший – «Шкільний офіцер міліції», передбачає укладення угод про співпрацю між дирекціями шкіл і співробітниками органів внутрішніх справ. Зокрема, в Івано-Франківську наразі 9 працівників підрозділу кримінальної міліції справах дітей закріплені за 41 школою. Їхніми обов’язками є правовиховна робота зі школярами, реагування на різні конфліктні ситуації, звернення педагогів та інше.

Другий напрям – «Дослідники», спеціалізується на гуртковій роботі. На сьогодні діє на базі п’яти навчальних закладів обласного центру і передбачає кілька модулів.

Керівник проекту від канадської сторони Таня Сенфорд Аммар подякувала прикарпатським правоохоронцям за успішну роботу в режимі тестування програми. Після її успішного впровадження на Івано-Франківщині планується окремі модулі впроваджувати в Львівській області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу