Уже втретє в Івано-Франківську правоохоронці провели акцію «Безпека дітей в руках батьків». У День знань на Вічевому майдані працівники кримінальної міліції в справах дітей розповсюджували «Ідентифікаційні карти дитини», а співробітники Державтоінспекції залучали городян до акції «День з ДАІ».

Головною метою таких заходів є спонукання батьків заздалегідь подбати про безпеку своїх дітей. Зокрема, у рамках акції батьків навчали, як користуватися «Ідентифікаційними картами дитини».

Як розповіла начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області Алла Лемчак, дані, що містяться в такій картці, допоможуть правоохоронцям швидше знайти дитину у випадку її зникнення. Задля цього в «Ідентифікаційну карту дитини» батьки зможуть записати паспортні дані своєї дитини, її особливі прикмети, відомості про стан здоров’я, помістити фотографію та відбитки пальців. Загалом за час проведення акції було роздано 2 тисячі бланків таких карток.

Водночас працівники Державтоінспекції розповсюджували навчально-методичну літературу для дітей із тематики безпеки дорожнього руху: дитячу розмальовку «Безпека на дорозі» та плакати-розклади уроків «Вивчайте Правила разом з нами». Ці та інші заходи відбувалися під безпосередньою участю та організацією очільника УДАІ УМВС Валерія Некипілого.

Також діти і їхні батьки мали можливість ознайомитися з приладами, що використовуються при фіксуванні порушень ПДР. Це прилад для вимірювання швидкості руху «Візир», алкотестер «Драгер» та інші. Усі охочі сфотографувалися у службовому автомобілі «Пріус», на якому несуть службу працівники дорожньо-патрульної служби при здійсненні нагляду за безпекою дорожнього руху.

На пам’ять про акцію правоохоронці вручали дітям надувні кульки з її символікою.

Загалом, як зазначив заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області Ярослав Манжелей, такі акції є завжди актуальними, адже проблема безпеки дітей вимагає передусім превентивних заходів, виховання навичок правильної поведінки у неповнолітніх та усвідомлення відповідальності у дорослих.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу