У столиці 13 вересня з 9:00 до 21:00 години на Оболонській набережній, 20 і на вул. Прирічній відбудеться спортивно-масовий благодійний захід «Sport for Life». Розпорядження днями підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу взяв на себе благодійний фонд «Evda Charity». Як зазначають організатори, програма спрямована на популяризацію здорового способу життя та благодійності. Так, у рамках заходу запланований пробіг для дорослих (5 000 м) і дітей (300 м) із нагородженням переможців, ярмарок здорового харчування, розважальна фітнес-програма для дітей і дорослих, арт-майстер-класи, презентації найбільш популярних видів спорту і концерт відомих українських виконавців.

Кошти, зібрані на заході, будуть витрачені на придбання та встановлення спортивного комплексу громадського користування на території Оболонського району, а також на надання разової матеріальної допомоги маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Вирішенню організаційних питань, пов’язаних із проведенням «Sport for life», також сприятиме Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Департамент охорони здоров’я забезпечить чергування бригад швидкої (екстреної) медичної допомоги, а ГУ МВС України в м. Києві – охорону громадського порядку під час підготовки та проведення заходу.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу