Учора, 3 вересня, наказом директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації на підставі Законів України «Про державну службу» та «Про освіту» звільнено головних спеціалістів департаменту освіти і науки Донецької ОДА: Людмилу Арутюнян, Ірину Михайлову та Людмилу Саприкіну за підтримку антидержавної діяльності так званої «ДНР» і порушення Присяги державного службовця. 

Міністерство освіти і науки наголошує, що участь педагогічних працівників в антидержавній діяльності є грубим порушенням українського законодавства і тягне за собою правові наслідки – зокрема, визначені статтями 50, 56 Закону України «Про освіту», а також статтею 41 п.3. Кодексу законів про працю в Україні за вчинення аморального проступку (лист МОН від 29.07.2014 № 1/9-382 http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2665-).

Міністерство освіти і науки звертають увагу педагогічних і науково-педагогічних працівників на те, що на них покладена особлива місія виховання громадян, відданих своїй країні, що, власне, підтверджує своєю діяльністю абсолютна більшість українських освітян.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу