Із 22 до 31 серпня 2014 року в Каспичані (Республіка Болгарія) відбувся чемпіонат світу з ракетомодельного спорту.

На змагання приїхали представники близько 20 країн, зокрема й збірна команда України. До її складу ввійшли  троє вихованців Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (ДОЦНТТ та ІТУМ) – Кирило Проценко, Олександр Головін, Олександр Лашко.

Очолив збірну команду України заслужений тренер України з ракетомодельного спорту Ігор Волканов, керівник гуртка з ракетомодельного спорту Дніпропетровського обласного Центру.

У День Незалежності України збірна команда отримала першу золоту медаль у класі S1A юніорів. Переможцем став Олександр Головін, вихованець  Дніпропетровського ОЦНТТ та ІТУМ.

Також протягом 24-25 серпня збірна України завоювала ще дві срібні медалі в командних заліках в класах S1B і S1А.

За результатами змагань команда юніорів України посіла друге місце в загальнокомандному заліку.

Вітаємо нашу збірну команду  з перемогами і бажаємо нових досягнень!