Закінчилось літо. Настав вересень – час зустрічей дітей із педагогами, час поновлення нових і творчих наукових  пошуків. І традиційно 7 вересня 2014 року гостинно відкриває двері гуртківцям і новим вихованцям «дитяче серце столиці» – Київський Палац дітей та  юнацтва.

Палац з 1 по 7 вересня проводить патріотичну акцію «Діти – дітям!» на підтримку дітей із Криму та сходу. І в рамках акції саме 7 вересня відбудеться підбиття підсумків у вигляді благодійного аукціону, на якому кожен охочий має змогу придбати ексклюзивні лоти: інтерв’ю з Катею Осадчою, політ на авіасимуляторі та багато інших.

У програмі свята: інтерактивні майданчики, де діти можуть дізнатись більше про роботу нових гуртків, узяти участь у майстер-класах від вихованців і викладачів Палацу, а також під час заходу проходитимуть виставки, вернісажі та святковий концерт, що є окрасою Дня відкритих дверей.

Захід проходитиме за підтримки УДАІ ГУ МВС у м. Києві.

Запрошуємо до Київського Палацу дітей та юнацтва 7 вересня об 11:00 годині. Приєднайтесь до свята дитинства, творчості та єдності та знайдіть гурток собі до смаку!

Контактні телефони:  280-29-50, 280-95-19, 280-03-47.

Прес-секретар: 096-919-19-57 Дарина Кобзар-Кравченко

Довідково: Палац – це величезний і багатофункціональний позашкільний заклад, у якому займається майже 10 000 дітей, працюють понад 600 гуртків. Цей рік для палацівців особливий – він ювілейний. Не лише для Палацу, якому виповнюється 80, а й для багатьох колективів: телестудії Київського Палацу дітей та юнацтва – 50 років, народному художньому дівочому хору «Вогник» – 45 років, Інформаційно-творчому агентству  «ЮН-ПРЕС» – 25 років, народному художньому естрадно-духовому оркестру «Юність» і художній галереї «Дім Миколи» – 20 років.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу