5 вересня 2014 року перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун візьме участь у VI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», що пройде в м. Харкові.

Під час форуму Інна Совсун виступить із доповіддю «Будуємо економіку знань» – однією з основних дискусій на пленарному засіданні «Будуємо країну майбутнього: час дій» VI Міжнародного економічного форуму. 

На пленарних засіданнях та панельних дискусіях VI Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» також обговорюватимуть питання стратегії реформування економіки України; розвитку міжнародної інтеграції і співпраці; шляху інноваційно-інвестиційного розвитку України та окремих регіонів; розробки та реалізації проектів державно-приватного партнерства; створення підсистем «електронного уряду» на регіональному та муніципальному рівнях та інші.

Довідково:

VI Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» проходить за підтримки Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, міжнародної консалтингової компанії «PricewaterhouseCoopers», міжнародної інвестиційної компанії «SigmaBleyzer». Серед учасників форуму – представники транснаціональних корпорацій та інвестиційних фондів, керівники міністерств та органів місцевого самоврядування, представники дипломатичних місій і програм технічної допомоги Україні, топ-менеджери провідних IT-компаній.

Із програмою VI Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» можна ознайомитися на сайті: www.Led.org.ua .

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу