6 вересня у Варшаві (Республіка Польща) стартують ІХ Міжнародні дитячі ігри з легкої атлетики. За нагороди змагатимуться  юнаки і дівчата трьох вікових груп (2001-2003 років народження).

На цих змаганнях юнаки розіграють призові місця на дистанціях 60, 300, 1000 метрів, стрибках у висоту та довжину, з метання м’яча з крикету. Подібна програма і в дівчат, але замість дистанції 1000 метрів вони змагатимуться на 600-метрівці. У кожному виді програми від країни може виступати тільки один спортсмен.

Серед учасників міжнародної зустрічі з легкої атлетики будуть представлені й 28 українських школярів.

Як зазначив голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник, кожен юний співвітчизник гідно представить Україну на цьому міжнародному легкоатлетичному турнірі та сповна продемонструє свій талант, силу волі, прагнення до перемоги.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН сподівається, що юні спортсмени покладуть до скарбнички української команди багато медалей різного ґатунку. Крім того, упродовж кількох днів на польській землі вони знайдуть нових друзів, розкажуть їм про наш чарівний край.

   Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу