Міністр соціальної політики України Людмила Денісова і Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба домовилися про організацію відпочинку в Грузії дітей, які виїхали з території проведення АТО. Вже цього місяця Посольство Грузії в Україні готове направити на відпочинок до дитячого табору в місті Анакліа 130 українських дітей.

Як повідомив  Міхеїл Уклеба, грузинська сторона візьме на себе всі витрати щодо чартерного перельоту, відпочинку та оздоровлення дітей із зони АТО. Людмила Денісова, у свою чергу, доручила підрозділам Мінсоцполітики за максимально стислі терміни оформити всі необхідні документи.

Міністр наголосила: у зв’язку з окупацією Криму Україна втратила 122 дитячі оздоровчі заклади, зокрема й «Артек». Не відкрилися цього року 68 дитячих таборів, що розташовані на території Донецької та Луганської областей. Проте цьогоріч Мінсоцполітики планує оздоровити 11 200 дітей, 6 582 із них уже побували на відпочинку.

У тій складній ситуації, в якій опинилася Україна, допомога закордонних партнерів у справі оздоровлення дітей вкрай актуальна, зазначила Людмила Денісова. Завдяки співпраці з 35 громадськими організаціями та фондами  доправити на відпочинок за кордон вдалося майже 2,5 тисячі дітей.  Тепер до Італії, Іспанії, Франції, Греції, Канади та США, які запрошували до себе на відпочинок українських дітлахів, долучається й Грузія.

Міністр соціальної політики  висловила подяку грузинській державі за підтримку, яку вона надає Україні. Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії у відповідь повідомив, що, окрім організації дитячого відпочинку, грузинська сторона також планує надіслати до України гуманітарний вантаж, зокрема, й медикаменти, потрібні на території проведення АТО.

За матеріалами  www.mlsp.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу