Фестиваль Добра відкриває свої двері найближчої суботи - imageНа нашому фестивалі  атмосфера свята для всієї родини, простір творчості й доброти!

Теплий осінній день – прекрасний час вирушити в подорож із музикою, натхненням, безкоштовними творчими майстер-класами для дорослих і дітей!

Про фестиваль

ФЕСТИВАЛЬ ДОБРА – благодійний захід. Ми створюємо його для кожного, хто любить свободу, енергію і рух. Для кого сімейні цінності – значуще словосполучення. Для тих, хто готовий зробити внесок у здоров’я діток нашої країни.

ФЕСТИВАЛЬ ДОБРА – результат діяльності команди однодумців з особливою філософією життя і світогляду, позитивних людей, які  створюють любов навколо себе. Ми робимо добру справу і запрошуємо вас робити це разом!

МУЗИКА І ТАНЦІ:

виступи професійних музичних і танцювальних колективів, молодих талановитих виконавців.

ТВОРЧІ МАЙСТЕРНІ:

майстер-класи для дорослих і дітей, акварельний та олійний живопис, створення прикрас, аквагрим, танці, художня мозаїка, сімейні квести та безліч інших незабутніх можливостей навчитися чогось нового!

ART-ЯРМАРОК:

презентація авторських робіт виробів ручної роботи українських майстрів (м’які іграшки, декор, листівки та інші красиві вироби, що випромінюють добро).

FOOD COURT:

вибір смачних страв від професійних кафе і ресторанів, а також від затишних домашніх пекарень.

Свято відбудеться 13 вересня 2014 року в парку імені Т. Г. Шевченка  з 11:00 до 20:00
Прибуток, отриманий на фестивалі, буде  перерахований на потреби Благодійного фонду  «Таблеточки»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *