Улітку 2014 року студенти третіх курсів ЖДУ імені Івана Франка, які навчаються за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», проходили практику в денних пришкільних та оздоровчих таборах, дитячих санаторіях, профілактичних та оздоровчих групах дитячих лікарень, центрах соціальної реабілітації дітей, районних відділах у справах сім’ї, молоді та спорту та інших установах, які причетні до організації літнього відпочинку дітей.

«Щорічно в Міжнародному дитячому центрі «Артек», оздоровчих таборах Гурзуфа, Алушти, Севастополя, Євпаторії проходили практику кращі студенти університету, але у зв’язку з напруженою, надзвичайно складною суспільно-політичною ситуацією в державі, ми припинили співпрацю з ними. А з Всеукраїнським дитячим центром «Молода гвардія» Одеси ми продовжили добру традицію нашої співпраці. Кращі студенти, які   навчалися майстерності в школі підготовки педагогів-організаторів «Від А до Я», проходили практику з відривом від академічних занять протягом навчального року. Так, з 27 лютого по 14 квітня у центрі працювали п’ятеро третьокурсників, з 18 квітня по 13 травня – шестеро, а з 14 травня по 31 серпня проходили практику 14 студентів. Усі вони отримали подяку за творчий підхід і відповідальне ставлення до роботи, – каже керівник виробничої практики ЖДУ імені Івана Франка Анна Полуектова.

Крім того, на базі навчальних закладів міста і області у червні працювали оздоровчі табори з денним перебуванням для дітей, де проходили літню педагогічну практику 286 третьокурсників. Ще 46 студентів проходили практику в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» та обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів, 15 – у профілактичних та оздоровчих групах міської дитячої лікарні, 18 – набували досвіду соціальної роботи у Центрі служб для сім’ї, дітей та молоді, районних відділах у справах сім’ї, молоді та спорту.

У таборах і санаторіях м. Житомира «Супутник», «Лісовий берег», таборах  Житомирської області   «Чайка»  Андрушівського р-ну, «Світанок» Любарського р-ну, «Орлятко»  Житомирського р-ну, «Березовий гай» Бердичівського р-ну, «Корчагінець» Чуднівського р-ну, «Лісова казка» Баранівського р-ну   практику проходили 106 третьокурсників.

Також влітку цього року ЖДУ імені Івана Франка продовжив  співпрацю з керівництвом Українського науково-практичного центру народної та нетрадиційної медицини, направивши туди на практику 20 студентів. Керівництво центру висловило подяку за сумлінну роботу практикантів, які, в свою чергу, були задоволені  умовами, створеними для проходження практики.

Зауважимо, що в квітні поточного року ЖДУ імені Івана Франка уклав договір на проходження практики 40 студентами-франківцями в оздоровчому таборі «Лісний» лікарні відновного лікування військово-медичного управління Служби безпеки України, що розташований за 36 км від Києва в смт. Ворзель. Хоча цьогоріч університет і вперше співпрацював з керівництвом названого табору,  але за два тижні повністю задовольнив їх запит. Тож дирекція оздоровчого закладу висловила подяку за плідну співпрацю та запропонувала продовжити спільну діяльність з ЖДУ імені Івана Франка.

Наразі в університеті впевнені, що всі  третьокурсники, які працювали влітку  з дітьми, матимуть не тільки хорошу практичну підготовку для роботи на посадах педагогів-організаторів, а й можливість застосування отриманих знань і навичок у своїй подальшій професійній діяльності.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *