Учні одеських шкіл — учасники Першого міського Форуму соціальних проектів серед школярів відвідали поранених під час антитерористичної операції бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, повідомляє сайт Міністерства оборони України.

Як повідомили організатори акції Борис Чубін, Ельмір Югов, Костянтин Калиновський, на їхню ініціативу відвідати поранених військових відгукнулись учні багатьох одеських шкіл. За короткий час для захисників Вітчизни було зібрано понад дві сотні дитячих малюнків, близько двадцяти кілограмів домашньої випічки, солодощі, соки, книги, журнали тощо. Усе це представники Форуму передали воїнам, які лікуються у Клініці невідкладної хірургії, термічних пошкоджень і політравм. Також діти поспілкувалися з воїнами та побажали їм якнайшвидшого одужання.

— Цими дарунками, хоча й доволі скромними, ми висловили свою підтримку цим героїчним людям, які є патріотами не лише на словах, а доводять свій патріотизм вчинками. Ми прагнули підбадьорити солдат, висловити їм свою безмежну вдячність і хоч трошки відволікти від спогадів про війну, — зазначив Борис Чубін.

Також школярі запевнили, що не обмежаться одним візитом, а й надалі щиро і з величезним почуттям обов’язку та вдячності допомагатимуть захисникам рідної України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу