Кілька днів тому колегії і профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» передали естафету їхні колеги з  Національного університету імені І. Франка в рамках усім відомого флешмобу IceBucketChallenge, який набув широкої популярності в серпні цього року.

 Та львівські політехніки вирішили зробити флешмоб трохи іншим. Щоб не витрачати час на веселощі, в університеті вирішили замінити тепер уже звичне всім крижане обливання на масову здачу крові потерпілим солдатам.

«Оскільки більшість із нас уже обливались крижаною водою, — розповідає студентський молодіжний лідер Богдан Поліщук, — ми  колективно вирішили прийти в Центр переливання крові і здати свою кров для допомоги тим, хто цього потребує. Йдеться про поранених у зоні АТО українських військовиків».

Донорську естафету профком студентів Львівської політехніки невдовзі передав студентським колективам Української академії друкарства, Національного лісотехнічного університету, а також долучив до неї викладацький склад свого  університету.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу