Завтра у Федерації роботодавців України відбудеться презентація Інституту професійних кваліфікацій. Інститут, по суті, унікальний для України зокрема та для Європейського регіону загалом, адже він бере на себе виконання завдань держави із формування та розвитку системи професійних кваліфікацій і стандартів.

 Для чого роботодавці ініціюють створення Інституту професійних кваліфікацій?

На фінансування системи освіти в Україні в 2013 році було витрачено понад 50 млрд грн державних коштів. Крім цього, за оцінками  Федерації роботодавців України, із метою професіоналізації набутих знань і компетенцій випускників навчальних закладів бізнес додатково витрачає понад 1 млрд доларів США щорічно.

Інститут професійних кваліфікацій має на меті створити та підтримати майданчик для узгодження інтересів у взаємовідносинах між ринком праці та сферою освіти чотирьох основних зацікавлених сторін: людини – бізнесу – системи освіти – держави.

Інститут проводитиме специфічні дослідження в сфері ефективності державного замовлення на підготовку кадрів, можливості запровадження платної освіти, зокрема вищої, ваучеризації освіти, забезпечення якості надання освітніх послуг, незалежного підтвердження знань і навичок особи.

У презентації Інституту професійних кваліфікацій візьмуть участь: Олексій Мірошниченко – президент Інституту, заступник Голови Федерації роботодавців України, Лілія Гриневич – голова Комітету ВРУ з питань науки та освіти,  Сергій Притоманов – член Правління Інституту, генеральний директор Федерації металургів України, Родіон Колишко – директор Інституту, директор департаменту розвитку трудового потенціалу Федерації роботодавців України, а також представники бізнесу.

Дата презентації: четвер, 11 вересня 2014, 11.00

Адреса: Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, зал засідань, 4-й поверх

Прес-служба Федерації роботодавців України

Роботодавці ініціюють створення Інституту професійних кваліфікацій - trans

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *