У столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України за участі голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайла Мельника.

З-поміж низки питань члени Виконкому ФФУ розглянули та затвердили програму ФФУ з розвитку масового футболу в Україні на друге півріччя 2014 – 2018 рр.  

Після засідання Виконкому ФФУ голова освітянського Спорткомітету Михайло Мельник поділився своїми враженнями: «Мене як керівника освітянського спорту з-поміж усіх питань порядку денного насамперед цікавила Програма Федерації футболу України з розвитку масового футболу в нашій країні на друге півріччя 2014 року – 2018 рік. Вважаю, прийнято солідний, загальнодержавної ваги документ, що сприятиме реалізації комплексу заходів, спрямованих на вдосконалення системи управління масовим футболом, матеріально-технічної бази масового футболу, системи змагань у масовому футболі, системи підготовки надійного резерву та навчання, а також підвищення кваліфікації в масовому футболі, роботи з популяризації масового  футболу та реалізації соціальних проблем масового футболу».

За словами Михайла Мельника, комітет також долучається до цього важливого заходу. Разом із регіональними федераціями футболу, вищими навчальними закладами, місцевими органами влади, спонсорами та меценатами здійснюватимемо комплекс організаційних заходів для збільшення кількості команд, які беруть участь у всеукраїнських і регіональних змаганнях серед студентів із футболу та футзалу.

Окрім того, разом з Асоціацією аматорського футболу освітянський Спорткомітет розроблятиме і впроваджуватиме конкретні механізми підвищення якості організації та проведення Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч» на регіональному рівні.

Як зазначив голова освітянського Спорткомітету, комітет сприятиме ФФУ, Мінмолодьспорту, регіональним федераціям у розробці та запровадженні конкретних механізмів дієвішого використання можливостей училищ фізичної культури, що мають відділення футболу, для селекційної роботи тренерів юнацьких збірних команд України.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН візьме активну участь  в організації семінарів з обміну досвідом вдосконалення роботи з розвитку шкільного та студентського футболу, а також у курсах підвищення кваліфікації учителів фізичної культури з методики викладання футболу в школі в кожному регіоні.

Заплановані в кожному регіоні п’ятиденні футбольні фестивалі та подальші регулярні заходи національного соціального проекту «Відкриті уроки футболу». Упродовж усього періоду разом із партнерами комітет забезпечуватиме щорічне проведення масових шкільних змагань серед дівчат.

 «Отже, попереду в кожного з нас чималий обсяг важливої і цікавої роботи. Адже йдеться про майбутнє Української держави – шкільну та студентську молодь», ? зазначив голова Комітету Михайло Мельник.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу