Днями на адресу ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Сауха надійшов лист від начальника Лікарні відновного лікування Військово-медичного управління  Служби безпеки України (смт Ворзель, Київська область) Володимира Ястремського.

У листі висловлюється подяка за високий рівень підготовки студентів ЖДУ імені Івана Франка, які, відповідно до договору про проходження практики, працювали в літній період 2014 року в оздоровчому таборі «Лісний» Лікарні відновного лікування Військово-медичного управління  Служби безпеки України (смт Ворзель, Київська область) на посаді вихователів, керівників гуртків, а також у листі йдеться про сподівання на подальшу співпрацю.

«Студенти показали високий педагогічний рівень, професійні здібності, враховували потреби та інтереси дітей, а також їхні індивідуальні та вікові особливості. Вихованці університету проявили вміння врегульовувати конфліктні ситуації, організовувати дитячий колектив. Вони ознайомились із різноманітними засобами та методами роботи, традиціями оздоровчого табору «Лісний», з принципами діяльності табору, опанували нові форми та методи роботи. Зарекомендували себе як творчі особистості, які вміють і люблять працювати з дітьми», –  йдеться в листі.

Із загалу майбутніх освітян дирекція ЛВЛ ВМУ СБ України відзначила рівень професіоналізму, організованість, націленість на досягнення мети семи студентів-вихователів ЖДУ імені Івана Франка. Зокрема, п’ятьох студентів історичного факультету – Володимира Помінчука, який проявив рівень майстерності організатора і обіймав посаду старшого вихователя оздоровчого табору «Лісний», Ганну Любчак, Ольгу Тартачну, Олену Артемчук, Ірину Гопчук та двох студентів ННІ філології та журналістики – Світлану Голяку і Вероніку Кошкалду. Саме ці студенти-франківці, на переконання керівництва табору, проявили великий хист до роботи з дітьми, підготовку дітей загону до участі в культурно-масових загальнотабірних заходах і проводили роботу, спрямовану на національно-патріотичне виховання майбутніх будівників і захисників Батьківщини.

Наразі керівництво Лікарні відновного лікування Військово-медичного управління  Служби безпеки України сподівається на подальшу співпрацю із ЖДУ імені Івана Франка.

 За інформацією прес-центру ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу