Творчий колектив УДПУ підіймає бойовий дух бійців у зоні АТО - 11

Мистецько-просвітницький, духовно-патріотичний тур «Кордони наші вкаже пісня» завершив свою першу «десятиденку». Мета цієї акції, що проходила за підтримки Міністерства культури та Міністерства оборони України, – зустріч відомих митців, популярних телеведучих, письменників, акторів, спортсменів, духовенства з військовими в зоні АТО.

Серед великої когорти відомих артистів України був і прекрасний творчий колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика. Під час туру митці відвідали військові частини та госпіталі.

Виступи гурту «Гонта», що відзначались високою виконавською майстерністю, пробуджували в наших захисників найпалкіші почуття любові до української пісні, котра, за словами Олександра Довженка, є бездонною душею українського народу. За реакцією слухачів можна було справді переконатися, що українська пісня — це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку. З піснею на вустах він не тільки відзначає свята, а й іде до перемоги над ворогом. Василь Семенчук, Петро Волошин і Валентин Купчик почули від учасників АТО щирі слова вдячності.

Заходи такого рівня, особливо в такий буремний час, повинні сприяти зміцненню морального та патріотичного духу військовослужбовців, об’єднанню всіх нас навколо єдиної мети – захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Уманський державний  педагогічний  університет  імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *