9 липня перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма бере участь у Конференції міністрів з питань наукових досліджень Дунайського регіону (Федеративна Республіка Німеччини).

Загальна тематика конференції: впровадження основних підходів сталого розвитку в Дунайському регіоні, що сприятимуть добробуту людей, конкурентоспроможності промисловості й функціонування суспільства в цілому, залежатимуть від наявної безпечної, стійкої та доступної енергії. Відновлювані джерела енергії не тільки сприятимуть сталому забезпеченню енергією, але й також покращать конкурентоспроможність Дунайського регіону.

Відновлювані джерела енергії мають важливе значення для стійкого та комплексного розвитку Дунайського регіону. Наукові дослідження та розробки є одним з ключових елементів для використання відновлюваних джерел енергії.

Придунайські країни мають можливість спільно вирішувати, які проекти для впровадження поновлюваних джерел енергії та проведення спільних дослідження у цій галузі вони реалізовуватимуть.

Основні теми, запропоновані для науково-дослідної діяльності під час обговорення на конференції: поновлювані джерела енергії в галузі мобільності; енергоефективність; дослідні мережі; обмін вченими; спільна підтримка молодих вчених та інші.

Окрім того, Євген Суліма проведе низку зустрічей з міністрами освіти країн Європи.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу