Фінансування навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, зокрема і тих, що розташовані в Донецькій і Луганській областях, здійснюється МОН протягом 1-3 числа кожного місяця, одночасно для всіх навчальних закладів і в повному обсязі.

Так, асигнування за вересень поточного року були відкриті Міністерством 1 вересня для всіх навчальних закладів усіх областей України, незалежно від того, чи розпочав навчальний заклад навчальний рік 1 вересня, чи переніс початок навчального року до стабілізації ситуації.

За оперативними даними, отриманими від навчальних закладів Донецької  та Луганської областей, станом на 10-11 вересня поточного року у зв’язку з непроведенням платежів органами державного Казначейства в містах, де проходить АТО, працівники та студенти частини навчальних закладів від липня не отримують заробітної плати та стипендій.

Так, кошти знаходяться на реєстраційних рахунках відповідних навчальних закладів, однак не можуть бути перераховані працівникам і студентам через призупинення роботи відділень Державної казначейської служби.

При стабілізації ситуації та відновленні роботи відділень Державної казначейської служби, кошти у звичайному режимі перераховуються на платіжні картки працівників і студентів.

У випадку перенесення роботи відділень Казначейства, де знаходяться рахунки навчальних закладів, із регіонів проведення АТО до інших, безпечних, міст, відповідно до рішення Державного казначейства, та після переоформлення платіжних документів навчальними закладами, кошти на заробітну плату та стипендії працівників і студентів тих навчальних закладів, що розташовані в зоні дій АТО, перераховуються працівникам та студентам у звичайному режимі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу