Звільнені у запас кадрові військові, а також члени їхніх сімей отримали унікальну можливість опанувати англійську мову або суттєво покращити свої знання.

Таку можливість майже півсотні охочих надав Чорноморський державний університет імені Петра Могили спільно з благодійною організацією «Конверсія військових кадрів».

Навчальні курси розпочались 12 вересня в рамках проекту «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військових Збройних сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей та сприяння їхньому працевлаштуванню». Фінансову підтримку проекту надає Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія. Саме тому, крім традиційного Гімну України, в спеціалізованій аудиторії Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування ЧДУ ім. П. Могили урочисто прозвучав і Гімн Норвегії.

На початку занять до присутніх звернувся проректор із наукової роботи Володимир Беглиця. Він наголосив на необхідності вивчення англійської мови, зокрема в контексті сучасного руху України до Європи.

Із побажаннями опанувати мирну професію звернувся до присутніх також голова Благодійної організації Валерій Яблонський. Директор Інституту післядипломної освіти Ганна Норд привітала численну групу нових студентів, закликавши їх відчути себе членами великої і дружної сім’ї могилянців і налаштуватися на інтенсивну працю. Вона полягатиме в шестиденному робочому тижні з вихідним у середу. Знання їм передаватимуть найкращі фахівці університету. Про готовність усіляко допомагати здійсненню цього благородного проекту заявила і присутня на відкритті Ганна Каськова – заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

За інформацією Чорноморського державного університету імені Петра Могили

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу