У вівторок, 16 вересня, проект Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською починає свій другий сезон у Києві.
За словами організаторів, Всеукраїнського Комітету захисту української мови, понад 300 охочих киян погодилися вивчати українську мову.
Відкриття курсів відбудеться в актовій залі Міністерства освіти і науки України за адресою: проспект Перемоги, 10.
Від моменту запуску курсів із жовтня 2013 року до проекту приєдналися понад 800 осіб з 17 міст України: Києва, Донецька, Луганська, Севастополя, Одеси, Миколаєва, Кременчука, Калуша, Житомира, Сум, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Вінниці, Херсона, Кіровограда і Черкас. За цей час успішно опанували програму курсів та отримали сертифікати понад 300 випускників із різних міст України.
Лекційна складова курсів розрахована на 36 годин. У рамках проекту відомі діячі культури та освіти також читають лекції з історії, культури, мистецтва, кіно і т.д.
Слухачі курсів уже мали змогу зустрітися з відомим історичним діячем Левком Лук’яненком, письменниками Сашком Лірніком, Артемом Полежакою, педагогом Павлом Полянським, журналістами Юрієм Макаровим і Вахтангом Кіпіані, мовознавцем Орисею Демською, актором Дмитром Лінартовичем та іншими знаними представниками української культури та науки.
Запис на курси за телефоном 067 67 222 88

За  матеріалами  korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *