Благодійну акцію для бійців АТО організували на Дніпропетровщині -На Дніпропетровщині, в Міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій днями провели акцію «Ліки замість квітів».

Волонтери училища зібрали та передали кошти на придбання ліків для поранених опікового відділення шпиталю Дніпропетровська. У лікарні учні познайомилися з солдатом-строковиком Олександром. Мужній юнак рік тому долучився до лав українського війська у Харкові. “Спочатку був Майдан, а потім нас відправили на схід для захисту теренів держави”, – згадує хлопець.

Юнак розповів, що опіки рук та обличчя отримав у бою під Ілловайськом. Попри поранення, Олександр сам вибрався з підірваної бойової машини піхоти та надав допомогу своїм товаришам, з честю виконавши обов’язок перед країною. Родичі хлопця ще не дізналися про його поранення. Тож волонтери вирішили надати адресну допомогу юному героєві.

Благодійну акцію для бійців АТО організували на Дніпропетровщині - %D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE2

У рамках акції під керівництвом Ради молодіжного самоуправління та волонтерів  учні училища зібрали більше двох тисяч гривень на придбання бронежилета учню п’ятої групи Віктору Земляному, який виявив бажання піти добровольцем у зону АТО. Зібрані кошти передали його матері, а Віктору презентували прапор України з побажаннями від учнів і педагогічного колективу училища повертатись живим, здоровим і з перемогою.

 За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *