19 вересня 2014 року в Київському національному академічному театрі оперети (м. Київ, вул. Червоноармійська, 53/3, початок о 19.00) у рамках проекту благодійного заходу «Єдина Україна» пройде вистава «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання». Кошти від продажу квитків підуть на реабілітацію бійців-учасників АТО, які потребують невідкладної медичної та психологічної допомоги, а також продовження професійної підготовки.

«Єдина Україна» – не перший спільний благодійний захід Національної оперети та Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ). Цей рік колективи розпочинали спільним заходом «Шевченко – Live: 200 років живого спілкування». Отримані від літературно-музичного проекту кошти пішли на відновлення паркової алеї дубів у Моринцях Черкаської області (село, де народився та виріс Тарас Григорович Шевченко) та встановлення там буккросингової шафи з українською літературою. Нинішній захід особливо потрібний і доречний, зважаючи на події в країні.

«Вважаємо почесним зробити все, аби українські солдати відчували нашу підтримку. Знаємо про відданість наших військовослужбовців, про їхній патріотизм і, звісно, про їхні проблеми і потреби», – зазначає ректор Університету банківської справи Національного банку України, д.е.н., професор Тамара Смовженко.

«Національна оперета не може бути байдужою, коли країна переживає найтяжчі у своїй історії часи, і тому відповідно реагує на події, що відбуваються навколо. Цим благодійним проектом ми не лише матеріально допомагаємо тим, хто сьогодні рятує життя і виборює свободу українців. Виставою «Welcome to Ukraine….» ми прагнемо підняти дух патріотизму, який об’єднає українців, попри відмінності у їхніх політичних поглядах і переконаннях. Адже духовність і  моральність, які несе культура, є запорукою миру,  благополуччя та розквіту будь-якої розвиненої країни. Було добре, якби це нарешті зрозуміли чиновники», – зазначає художній керівник Національної оперети, з.д.м. України Богдан Струтинський.

Колектив Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) від початку військових дій мобілізував зусилля на підтримку Збройних сил України і Національної гвардії. За цей час колектив навчального закладу зібрав уже майже 200 тис. грн., що пішли на закупівлю елементів амуніції, медичних препаратів, тепловізора для українських вояків. Допомога надавалась 51-й окремій механізованій бригаді та 80-й аеромобільній бригаді. Обидві бригади з березня перебувають у зоні АТО. Окрім цього, щомісяця одноденний заробіток працівників перераховується на потреби армії. Студенти також підтримують вояків морально, зокрема через різноманітні акції. Наприклад, влітку організували передачу патріотичних дитячих малюнків.

Відділ маркетингу та зв’язків із засобами масової інформації

Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу